DOLOMIT

OGRODZENIA GABIONOWE

Ogrodzenia na każdą kieszeń
w sródziemnomorskim stylu
Nowość w Polsce!

Ogrodzenia gabionowe, kamienne. Wysoka jakość, prostota budowy, krótki czas realizacji inwestycji. Realizacje przy minimalnej ilości dokumentacji.

Oferta / Produkty

Zakresem działalności naszej firmy jest dystrybucja wyrobów z koszy gabionowych nazywanych również potocznie gabionami. Oferujemy ogrodzenia gabionowe w systemie GabPro, elementy małej architektury na bazie koszy gabionowych, a także murki oporowe oraz zabudowy wiat i śmietników. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów bram i furtek.

Ogrodzenia gabionowe

Oferowane przez nas ogrodzenia gabionowe, potocznie nazywane gabionami, to specjalnie wykonane kosze z wysokiej jakości stali, które spawa się ze sobą, a następnie cynkuje ogniowo i wypełnia dowolnie wybranym materiałem (kamień naturalny, ozdobny, drewno).

 

Kosze gabionowe dzięki specjalnej technologii wykonania (elementy są spawane, a nie zgrzewane) oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu przed korozją charakteryzują się bardzo dużą trwałością na warunki atmosferyczne

i uszkodzenia mechaniczne oraz nie wymagają konserwacji. W ten sposób powstają oryginalne, efektowne i przyjazne środowisku rozwiązania, które idealnie współgrają zarówno z tradycyjnymi jak i nowoczesnymi budynkami.

 

Możliwe zastosowanie koszy gabionowych:

- Ogrodzenia

- Meble ogrodowe

- Grille ogrodowe

- Donice

- Kwietniki

- Murki oporowe do budowy skarp i oczek wodnych

 

Najważniejsze cechy:

 

- Wysokość pojedynczego kosza gabionowego od 20 cm do 2,5 metra

- Długość pojedynczego kosza gabionowego od 20 cm do 3 metrów

- Wielkość oczka to 5 cm x 20 cm ( opcjonalnie 5 cm x 10 cm )

- Ocynk ogniowy wg normy PN-EN ISO 1461

- Całość spawana

- Mocowanie paneli drewnianych za pomocą ceownika

- Pręty pionowe Fi 5 mm, poziomy ceownik 20x9x2 mm

 

Mała i duża architektura ogrodowa

Produkty dekoracyjne architektury ogrodowej, które mogą być stworzone na bazie gabionów to m.in. :

- kominki

- fontanny, oczka wodne

- grille ogrodowe

- meble ogrodowe

- altanki i wiaty

- ozdobne murki

- piaskownice

- kwietniki

 

Wszystkie powyższe formy powstałe poprzez połączenie stali i kamienia stanowią ciekawe i jedyne w swoim rodzaju sposoby aranżacji otaczającej nas przestrzeni.

Kamień jako materiał naturalny doskonale wpasowuje się w otoczenie, a przy tym jest bardzo trwały i łatwy

w utrzymaniu czystości i estetyki. Czynniki te sprawiają, że staje się doskonałym materiałem do budowy dekoracji w naszych domach i ogrodach.

Dzięki różnym rodzajom kamienia i możliwości połączenia z drewnem liczba różnorodnych gabionowych aranżacji staje się nieograniczona. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie według projektu dostarczonego nam przez klienta.

Panele Ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to szybki i tani sposób na efektowne i estetyczne ogrodzenie swojej posiadłości. Rożne rodzaje kamienia sprawiają, że w połączeniu z drewnem uzyskujemy prawie nieograniczone możliwości aranżacji. Ogromną zaletą takiego ogrodzenia jest jego trwałość i niezmienna estetyka przez długie lata użytkowania.

Kratki trawnikowe i parkingowe

Kratka parkingowo-trawnikowa to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które coraz chętniej jest stosowane w zakresie infrastruktury. Produkt powstał z materiałów uzyskanych w drodze recyklingu odpadów tworzyw sztucznych.

 

Wyroby przeznaczone są do utwardzenia i stabilizacji gruntu oraz wzmocnienia skarp i poboczy. Stanowią doskonałą alternatywę dla kostek brukowych, asfaltu, betonowych płyt, jak też modeli ażurowych. Pozwalają stworzyć prawdziwy trawnik, dodatkowo wzmocniony eko kratką, która gwarantuje 80% przepuszczalność wody i doskonałą cyrkulację powietrza. Produkt może być też wypełniony dekoracyjnym kruszywem.

 

Zastosowanie

Produkt może być wykorzystany na terenach trawiastych, będących zarazem nawierzchniami komunikacyjnymi (np. parkingi, drogi piesze, skarpy). Jest to rozwiązanie szczególnie polecane na drogach dojazdowych do posesji, na podjazdach dla pojazdów uprzywilejowanych, na polach campingowych, wybiegach dla zwierząt, ogrodach, brzegach rzek. Wyroby mogą być też zastosowane na obszarach okazjonalnie użytkowanych powierzchni komunikacyjnych, jak: stanowiska dla przyczep campingowych, drogi i place golfowe.

 

Swoje zastosowanie znajduje m.in. na:

- Parkingach

- Trawnikach

- Podjazdach

- Magazynach otwartych

- Osiedlowych drogach dojazdowych

- Polach golfowych

- Wybiegach dla zwierząt

 

Ekologiczny produkt posiada wiele zalet technicznych.

Oto kilka z nich:

- Łatwy i szybki montaż

- Wiele możliwości zastosowania

- Niewielka waga

- Odporność na działanie warunków atmosferycznych

- Wytrzymałość dzięki konstrukcji w kształcie „plastra miodu”

 

Zainteresowany naszą ofertą?

Zadaj pytanie lub poproś o wycenę

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

Zakresem działalności naszej firmy jest dystrybucja wyrobów z koszy gabionowych nazywanych również potocznie gabionami.

Copyright 2013 DrukujPrzez.Net