Kratki parkingowe

Kratka parkingowo-trawnikowa to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które coraz chętniej jest stosowane w zakresie infrastruktury. Produkt powstał z materiałów uzyskanych w drodze recyklingu odpadów tworzyw sztucznych.

 

Wyroby przeznaczone są do utwardzenia i stabilizacji gruntu oraz wzmocnienia skarp i poboczy. Stanowią doskonałą alternatywę dla kostek brukowych, asfaltu, betonowych płyt, jak też modeli ażurowych. Pozwalają stworzyć prawdziwy trawnik, dodatkowo wzmocniony eko kratką, która gwarantuje 80% przepuszczalność wody i doskonałą cyrkulację powietrza. Produkt może być też wypełniony dekoracyjnym kruszywem.

 

Zastosowanie

Produkt może być wykorzystany na terenach trawiastych, będących zarazem nawierzchniami komunikacyjnymi (np. parkingi, drogi piesze, skarpy). Jest to rozwiązanie szczególnie polecane na drogach dojazdowych do posesji, na podjazdach dla pojazdów uprzywilejowanych, na polach campingowych, wybiegach dla zwierząt, ogrodach, brzegach rzek. Wyroby mogą być też zastosowane na obszarach okazjonalnie użytkowanych powierzchni komunikacyjnych, jak: stanowiska dla przyczep campingowych, drogi i place golfowe.

 

Swoje zastosowanie znajduje m.in. na:

- Parkingach

- Trawnikach

- Podjazdach

- Magazynach otwartych

- Osiedlowych drogach dojazdowych

- Polach golfowych

- Wybiegach dla zwierząt

 

Ekologiczny produkt posiada wiele zalet technicznych.

Oto kilka z nich:

- Łatwy i szybki montaż

- Wiele możliwości zastosowania

- Niewielka waga

- Odporność na działanie warunków atmosferycznych

- Wytrzymałość dzięki konstrukcji w kształcie „plastra miodu”